Главная / Спорт / Сборная Украины взяла верх над молдавскими футболистами (видео)

Сборная Украины взяла верх над молдавскими футболистами (видео)

2:1 - на нашу користь. Збірна України з футболу здобула другу поспіль перемогу у відбірковому турнірі чемпіонату світу. Домашній поєдинок проти команди Молдови виявився навіть складнішим, ніж виїзний з поляками. Про це свідчать і розвиток подій на полі, і підсумковий рахунок. Розповідає Олександр Даниленко.Увесь перший тайм українці просиділи на половині поля гостей. Один тільки Андрій Ярмоленко мав три реальні нагоди відкрити рахунок, але м'яч вперто не хотів залітати у ворота суперників. За беззаперечної переваги підопічних Михайла Фоменка, на перерву команди пішли за нульовою нічиєю. У роздягальні нашим тренерам вдалося знайти для гравців потрібні слова. Вони виявилися напрочуд простими.Андрій Ярмоленко, гравець збірної України з футболу:- Все тренера подбадривали, говорили - ничего страшного, сейчас выйдем, забьем, спокойно только. И в принципе их слова воплотились на футбольном поле.Диво на ймення гол відбулося на 61 хвилині матчу.