Погода -1° Киев
EUR 32.62 USD 27.63
Главная / Hi-Tech / Гаджеты / Дізнатися номер телефону користувача "Вконтакте" можна без зайвих зусиль

Дізнатися номер телефону користувача "Вконтакте" можна без зайвих зусиль


Експерт з компанії Positive Technologies Дмитро Євтєєв заявив, що дізнатися номер телефону будь-якого користувача соцмережі "Вконтакте" можна без зайвих зусиль. Для цього, потрібно знати лише е-пошту жертви і запустити функцію відновлення паролю через SMS.


Він нагадав, що близько року тому соцмережа "Вконтакте" почала запитувати у своїх користувачів номери телефонів для додаткового захисту облікового запису. Знаючи адресу електронної пошти, зловмисник може скористатися функцією відновлення паролю через SMS, щоб отримати номер телефону користувача, який показується без останніх чотирьох цифр. Ці цифри, дізнатися ще простіше. Наприклад, якщо у цієї ж людини є акаунт в Facebook і він також прив'язаний до номера телефону, то соцмережа люб'язно повідомить любому бажаючому останні чотири цифри. При цьому необов'язково знати адресу електронної пошти.

Сервіси Google теж допоможуть дізнатися номер, правда, показуючи лише останні дві цифри.

"Суть у тому, щоб показати, як при різних підходах до захисту приватних даних людини (на прикладі відновлення паролів) стає можливим по крупицях збирати інформацію про неї. І мова не йде лише про номер мобільного телефону", - пише у своєму блозі Дмитро Євтєєв.

Источник: Новини ІТ

Ищите больше похожей информации по ключевым словам