Погода -7° Киев
EUR 35.34 USD 28.87
Главная / Спорт / Шуфрич: "У Кривбаса є п’ять днів на апеляцію. Будемо чекати…"

Шуфрич: "У Кривбаса є п’ять днів на апеляцію. Будемо чекати…"


Віце-президент Говерли в інтерв’ю нашому сайту розповів, чи готовий ужгородський клуб посісти місце Кривбаса в Прем’єр-лізі

- Олександре Несторовичу, зважаючи на позбавлення Кривбаса атестата для участі в чемпіонаті Прем’єр-ліги наступного сезону та регламент, згідно з яким саме Говерла повинна замінити криворіжців, найактуальніше запитання наразі: чи існує у вашого клуба чітка позиція щодо такої можливості?

- Це запитання не зовсім спортивного характеру, тому, мабуть, поки Кривбас не використає всі свої регламентні права, коментувати щось із мого боку буде некоректно по відношенню до криворіжців. Позиція клубу дуже стримана в цьому питанні.

- З моменту прийняття рішення Комітету ФФУ з атестації клубів (31 травня) у Кривбаса є 5 днів на оскарження присуду. По суті, це останній шанс Кривбаса, тож за 5 днів і вам доведеться чітко сформулювати свою позицію. Чи принаймні хоче Говерла залишитися в Прем’єр-лізі?

- Ми діятимемо чітко за регламентом (усміхається). Ось так.

- Тобто якщо буде можливість залишитися в найвищому ешелонi, відмовлятися не будете?

- Ну, ми ж футболом займаємося. Як вийде все з точки зору правосуддя, в такому турнірі ми й виступатимемо.

- Про проблеми Кривбаса було відомо заздалегідь, також незабаром з Лозанни має прийти рішення щодо Карпат. Ви чекали на суддівські рішення по цим клубам, не приймаючи поспішним висновків, наприклад, щодо контрактів футболістів? Чи встигли ухвалити якісь кардинальні рішення?

- Перша за все, відзначу, що з контракти з більшістю футболістів є чинними і вони не закінчили свого терміну дії. Я можу лише сказати, що наш клуб, як і у випадку з Кривбасом, і щодо футболістів, діє за регламентом. Ми передбачали різний поворот подій. І діяли з позиції клуба Прем’єр-ліги, тому що офіційно ми ще не виключені зі складу організації. Тому поки що ніяких поспішних чи кардинальних рішень не ухвалювали. Всі рішення про подальшу стратегію розвитку Говерли будуть прийматися на клубному зібранні, яке відбудеться лише після того, як ми знатимемо, в якому турнірні братимемо участь наступного сезону.

- Яка ситуація з орендованими гравцями?

- Звичайно, всі вони повернулися до своїх клубів. Але разом із тим команда на 75 відсотків укомплектована, без різниці в якій лізі ми виступатимемо наступного сезону.

- А чи є футболісти, в яких закінчилися контракти, окрім орендованих, і хто вже точно залишить команду?

- Я можу сказати так: в принципі, всі гравці, яких ви бачили у складі нашої команди попереднього сезону, можуть одягти футболки Говерли й у наступному.

- Яка доля Давида Одонкора?

- Якщо чесно, хотів би уникнути спекуляцій навколо цієї теми. Він проходить дуже складну відновлювальну процедуру. Якщо здоров’я дозволить йому грати у футбол на найвищому рівні, то Україна його ще побачить.

- Головним кадровим питанням залишається все ж тренерське. Коли ви востаннє розмовляли з Олександром Севидовим?

- Ми з ним говорили приблизно два дні тому. Олександр Володимирович наразі у відпустці. Ми маємо з ним чинний контракт, і свої зобов’язання по ньому виконуємо з двох боків: і клубу, і тренера. Він, як і весь клуб, включаючи склад директорів, тренерів, власників клубу, буде присутній на вирішальній нараді, де ми готуватимемо стратегії на майбутнє.

- Олександр Володимирович написав заяву про відставку?

- Якщо чесно, питання тренера вже є наболілим… Не хотів я цю тему, по-різному перемусолену в пресі, підіймати взагалі. Я можу лише повторитися: в Олександра Володимировича діючий контракт із Говерлою. Далі будь-які наші стосунки будуватимуться суто за регламентом. Перш за все, треба визначитися з тим, яка буде подальша доля клубу щодо ліги. Від цього й відштовхуватимемося. Такі питання й мають вирішуватися на найвищому клубному рівні, а не в кулуарах чи пресі.

- Те, чи залишиться Олександр Севидов, залежить від того, в якій лізі гратиме Говерла?

- Звичайно, ні. Це було би нелогічно, якби від дивізіону залежала доля тренера. Вирішить долю тренера – президент клубу. Підкреслю, що Олександр Володимирович не один раз наголошував, що його професіональні стосунки з Нестором Івановичем Шуфричем на найвищому рівні.

- Думаю, ви ознайомлені з позицією Нестора Івановича: він хоче, аби пан Севидов залишився?

- Розумієте, якщо ти не знаєш, в яку дорогу тобі їхати, то не знаєш і якою кількістю бензину тобі треба заправити авто. Дуже складно зараз про це говорити. І на Прем’єр-лігу, і на наш клуб, футболістів дуже тиснуть оці події.

- Чи є нині заборгованість перед футболістами і якісь фінансові проблеми загалом?

- У фінансовому плані, зважаючи на всі проблеми решти клубів, Говерла тримається гідно. Впродовж попереднього сезону більшої затримки, ніж півтора місяці, в нашого клубу не було.

Анатолій Волков, Football.ua

Источник: football.ua