Погода 11° Киев
EUR 31.25 USD 26.49
Главная / Культура / Денис Мацуєв: "У другому турі нашого нового конкурсу юних піаністів обов'язковим буде виконання твору українського композитора"

Денис Мацуєв: "У другому турі нашого нового конкурсу юних піаністів обов'язковим буде виконання твору українського композитора"


У листопаді 2013 року в Україні заплановано новий міжнародний конкурс-фестиваль юних піаністів. Ініціаторами проектами та його організаторами виступив "Сбербанк Росії" та відомий російський піаніст Денис Мацуєв. Як повідомив голова правління АТ "Сбербанк Росії"Ігор Юшко, ідея такого конкурсу обговорювалася понад рік. ініціатива є невипадковою, адже банк поставив у своїй соціальній програмі - підтримку інтелектуальної й творчої молоді. Зокрема, в Укпраїні пройшов міжнародний шаховий турнір для дітей, який зібрав понад 200 юних гройсмейстрів. Наступним кроком у втіленні ідей підтримки молоді стане вже професійний піаністичний конкурс-фестиваль.Денис Мацуєв, у свою чергу, зізнався, що подібна ініціатива непоодинока. У травні 2013 року такий формат вже випробували в Астані, на черзі - Київ. Особливістю нового конкурсу, на думку організаторів, є його налаштованість на перемогу кожного учасника в проекті. Новий міжнародний конкурс-фестиваль проходитиме у три етапи.