Погода Киев
EUR 35.2 USD 28.77
Главная / Происшествия / На Миколаївщині "полетіли голови" керівників місцевої міліції

На Миколаївщині "полетіли голови" керівників місцевої міліції


Наказом Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченко відсторонений від займаної посади начальник УМВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк та керівник Врадієвського райвідділу міліції.

Наказом Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченко відсторонений від займаної посади начальник УМВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк та керівник Врадієвського райвідділу міліції (смт Врадіївка). Про це повідомляє УНН з посиланням на УЗГ МВС України. Таке рішення прийнято у зв’язку з тим, що інформація про напад на місцеву жительку за участі працівників міліції була надана керівництву МВС не в повному обсязі, що не дозволило швидко та об’єктивно розібратися у ситуації та призвело до заворушень. Тимчасово виконуючим обов’язки керівника обласної міліції призначено Сергія Поготова, першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки МВС України, який вже знаходиться на місці. Розпочате службове розслідування. У Врадієвці працюють фахівці основних підрозділів апарату МВС. Також на місце виїхала комісія на чолі з начальником Головного штабу Володимиром Березаном. МВС зацікавлено в об’єктивному та неупередженому розгляді всіх обставин подій на Миколаївщині, та закликає людей не піддаватися на провокації політиків, які підбурюють на протиправні дії. Депутатська недоторканість допоможе їм уникнути відповідальності, а звичайним громадянам доведеться відповідати за законом. За фактом нападу на Врадієвський райвідділ міліції розпочате кримінальне провадження за частиною четвертою статті 296 (хуліганство, скоєне групою осіб) та за частиною першою статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Повідомляє Магнолія-ТВ

Таким чином керівництво МВС намагається з одного боку збити хвилю народного гніва за можливе покриття зловмисників внаслідок неналежного розслідування. З іншого - запобігти бажанню брати штурмом осередки державної влади, зокрема міліції, інакше зупинити насильство, вважають чиновники, буде важко. Однак, якщо б не відчайдушні спроби людей добитися справедливості, чи не залишилося б усе шито-крито?