Погода 11° Киев
EUR 31.82 USD 26.86
Главная / Культура / Стартує перший етап проекту в рамках міжнародного мистецького проекту : "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології + суспільство”

Стартує перший етап проекту в рамках міжнародного мистецького проекту : "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології + суспільство”


Медіа Арт Лаб та Мистецький Арсенал запрошують усіх охочих на лекцію-презентацію, дискусію та круглий стіл, які відбудуться 4- 5 липня у Малій галереї Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 10)Це перший етап проекту в рамках міжнародного мистецького проекту : "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології + суспільство”. Гасло проекту: Інженери мрій. В його рамках, представники креативного середовища обговорять та продемонструють приклади того, як змінити звичний вигляд міста за допомогою відео-світлових проекцій, створених на фасадах будинків.4 липня о 17:00Презентація міжнародного фестивалю відео мепінгу та світла VZARI Septembeam Festival (Оломоуц, Чеська Республіка). Фестиваль представляє Адам Лігоцкі (Чехія), член команди організаторів фестивалю, художник комп’ютерної анімації та відео-мепінгу.Цей міжнародний фестиваль–конкурс, присвячений мистецтву світла та відео проекцій, інтерактивним та звуковим інсталяціям з фокусом на історичний і архітектурний контекст міста.